Umów się na konsultacje: 695 513 984

ewa kawka lewandowska foto

Ewa Kawka–Lewandowska

Jestem trenerem biznesu beauty & health, szkoleniowcem z wieloletnim doświadczeniem, wykładowcą akademickim.

Na co dzień podczas indywidualnych szkoleń i konsultacji wspieram właścicieli i menedżerów w budowaniu wyjątkowych i rentownych obiektów oraz w wykształcaniu ich umiejętności przywódczych, a zespoły w rozwoju ich kompetencji m.in. sprzedażowych, budowaniu autorytetu oraz profesjonalnej obsługi klienta

Moje wykształcenie (jestem absolwentką kierunku Kosmetologia oraz kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu) oraz wieloletnie doświadczenie na stanowisku managerskim (obiektach SPA & Wellness, Klinikach Kosmetologii i Medycyny estetycznej oraz hotelowych SPA) pozwalają mi na zrozumienie potrzeb i problemów zarówno kadry zarządzającej, jak i zespołu.

Sztukę przekazywania wiedzy oraz kwalifikacje pedagogiczne uzyskałam na studiach podyplomowych Przygotowanie pedagogiczne w zawodach medycznych na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

Oprócz szkoleń prowadzę zajęcia na studiach magisterskich i podyplomowych z zakresu zarządzania, marketingu i przedsiębiorczości w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy oraz jestem współtwórcą, opiekunem merytorycznym i wykładowcą kierunku Trener rozwoju osobistego z psychodietetyką w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu. 

Swoje kompetencje managerskie, coachingowe oraz sprzedażowe rozwijałam m.in. na kursach w Akademii Biznesu oraz studiach podyplomowych na kierunku Akademia Menadżera w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy.

Zapraszam do współpracy!